0 bodů
959 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Přešel jsem z win 8.1 na 10 a po spuštění PC mi asi každých 10 vteřin probliknou ikony na ploše. o s tím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
U mě pomohlo odpojení všech přídavných zařízení jako externí disk, mobil přes usb .... a restart počítače. Po připojení bylo vše v pořádku.




Související témata

0 bodů
1 reakce 174 zobrazení
0 bodů
1 reakce 588 zobrazení
7.1.2021 v kategorii Počítače, internet anonym
0 bodů
3 odpovědí 386 zobrazení
0 bodů
1 reakce 589 zobrazení
27.3.2016 v kategorii Počítače, internet Alex Lopz
0 bodů
6 odpovědí 996 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 277 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 741 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Počítače, internet Remek
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
...