0 bodů
550 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Když pojedu nechat zlikvidovat auto nevadí že nemá technickou ? Má ale propadlou.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Vadí, protože auto nesplňuje podmínky pro provoz na komunikacích. Naložit auto na podvalník a odvézt k likvidaci. Když já dával auto k likvidaci, firma si pro něj přijela s podvalníkem i přesto, že auto mělo platnou STK ! #(#highfive)




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 506 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 809 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 756 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
14.12.2014 v kategorii Právo a zákony Jan Novák
0 bodů
2 odpovědí 286 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 803 zobrazení
0 bodů
1 reakce 885 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 655 zobrazení
5.9.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marián
0 bodů
3 odpovědí 517 zobrazení
...