0 bodů
150 zobrazení
v kategorii Zvířata
Počítáte si skleničky kolik toho vypijete ? Nebo jak to děláte ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Já si dělám pití do dvoulitrové flašky. Večer kouknu že jsem vypil jednu a půl a vím že mám v sobě 3 litry. #:)




Související témata

0 bodů
1 reakce 582 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 325 zobrazení
1.9.2015 v kategorii Ostatní brzounek
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 5 hodinami v kategorii Zvířata pavel.sv Registrovaný (34 bodů)
0 bodů
1 reakce 631 zobrazení
0 bodů
1 reakce 445 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 218 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 239 zobrazení
1.1.2016 v kategorii Ostatní Havlát Petr
0 bodů
1 reakce 243 zobrazení
15.8.2015 v kategorii Finance podnikání Olga555
0 bodů
2 odpovědí 220 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
8.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
...