0 bodů
235 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dají se pěstovat v kuchyni na skříňce kde je vlhko nějaké květiny ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Je několik květin a bylin, které můžou být i v kuchyni. záleží jak velká je kuchyň. Daří se tchýninu jazyku, fikusu, draceně, na zácloně vynikne břečťan, ale já bych byl pro bylinky jako jsou meduňka, bazalka, tymián, , rozmarýn.


0 bodů
Na skříňku do kuchyně žádné kytky. Cokoliv tam dáte, stane se z toho veliký chudák. Masný povlak zalepí listy, málo světla, velké, vlhké, mastné teplo, zbytky z vypáleného plynu žádné kytce nesvědčí. V kuchyni má být to, co se snadno udržuje, umyje, vyleští. Chudák, trpící kytka není ozdobou. Kytka ve váze, bylinky na okně naprosto postačí na to, aby kuchyň zútulnily, oživily.


Související témata

0 bodů
6 odpovědí 715 zobrazení
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 578 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 260 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Ostatní Jitule
0 bodů
1 reakce 194 zobrazení
11.9.2015 v kategorii Ostatní gusta
0 bodů
2 odpovědí 235 zobrazení
7.7.2015 v kategorii Ostatní andrea687
0 bodů
7 odpovědí 610 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 618 zobrazení
8.4.2014 v kategorii Dům a byt Aneška
0 bodů
2 odpovědí 178 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 381 zobrazení
...