0 bodů
193 zobrazení
v kategorii Zvířata
Kolik králíků necháváte u samice maximálně ? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Nechává se maximálně 8. Samice totiž většinou nemá více cecíků.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 438 zobrazení
18.5.2014 v kategorii Zvířata Popelka
0 bodů
2 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
0 bodů
1 reakce 653 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 641 zobrazení
30.9.2015 v kategorii Zvířata Ben
+2 bodů
9 odpovědí 6.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.5k zobrazení
...