0 bodů
502 zobrazení
v kategorii Mobily

Od koho máte internet v mobilu. Doporučte.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Já mám od T-mobile a na prohlížení emailu a na Facebook mi to bohatě stačí. Cena za měsíc 149 Kč. Když jedu do práce a na svačinu je to paráda. Ostatní dělám doma na PC. Jak píšu na prohlížení webu mi to vyhovuje.



0 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Také jsem měla T-mobile a nebyla jsem moc spokojjená, bylo to strašně pomalé. Nejlepší je si to nasmlouvat do balíčku k neomezenému volání. Je to sice pořád pomalé, ale je to skoro zadarmo .-)



Související témata

0 bodů
1 reakce 769 zobrazení
6.7.2015 v kategorii Mobily Lola
0 bodů
7 odpovědí 573 zobrazení
0 bodů
1 reakce 412 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
1 reakce 988 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 700 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
...