0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Je to normální že při silné rýmě máte zalehlé uši ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
To je normální. Až přejde rýma, přejde i zalehnutí uší


0 bodů
Ucho je s nosohltanem propojené eustachovou trubicí. Zacpaným nosem trubice špatně vyrovnává tlak v uších. Dá se tomu odpomoci žvýkáním. Žvýkačka navíc likviduje bakterie.


Související témata

0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 650 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 726 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 420 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 233 zobrazení
24.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Jarka 35
0 bodů
1 reakce 727 zobrazení
0 bodů
1 reakce 410 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
1 reakce 895 zobrazení
...