0 bodů
358 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Sprchujete se po ránu nebo večer. Co je lepší

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Nejlepší je se sprchovat ráno i večer. Po noci si spocenej a večer po práci.


0 bodů
Sprchuji se každý večer. Ráno mi to přijde zbytečné.
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Každý má jiné potřeby. Každý si to musí určit sám



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
11.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 204 zobrazení
6.10.2015 v kategorii Zdraví, krása Prášil
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
29.9.2015 v kategorii Zdraví, krása Verona
0 bodů
2 odpovědí 561 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 250 zobrazení
0 bodů
1 reakce 179 zobrazení
27.8.2015 v kategorii Zdraví, krása švejk
0 bodů
1 reakce 651 zobrazení
3.8.2014 v kategorii Zdraví, krása Magdaléna
0 bodů
1 reakce 979 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto honza_z Registrovaný (41 bodů)
...