0 bodů
304 zobrazení
v kategorii Ostatní
Je to že se s novým dronem nedá absolutně letět rovně důvod k reklamaci? Už při vybalení se mi zdála jedna strana nižší. Dron se prostě neudrží v rovině a neustále padá na jednu stranu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Ano to je skutečně důvod k reklamaci. Reklamaci neodkládejte, proto že čím víc s ním nalítáte tím ji hůř uznají že již bylo zboží poškozené.
Díky. Zítra tam zajdu. Jedna strana je jakoby zmáčklá a má i jiný zvuk. Asi jim to někde hapalo.
Asi jim to někde hapalo? Tak s reklamací nepořídíš! Prodejce ti řekne: asi vám to někde hapalo!




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 812 zobrazení
16.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 205 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 353 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 254 zobrazení
0 bodů
1 reakce 182 zobrazení
8.9.2015 v kategorii Ostatní štefanko
0 bodů
4 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
11.7.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Horák Pavel
0 bodů
1 reakce 305 zobrazení
20.5.2018 v kategorii Škola, příklady Pavel Šťastný
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
4.12.2016 v kategorii Sport, volný čas anonym
...