0 bodů
249 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den,
sbírám už několik let víčka od limonád a teď je čas je někam poslat. Kde to udělá radost? Víte o nějaké akci? Nebo někam odnést po Praze.  Libuše

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Máš několik možností.
1. Počkej až bude v televizi nějaká sbírka a pak je tam pošleš.
2. Prodej je za 8 kč/kg http://www.hottech.cz/sluzby/vykup-vicek
3. Dej je dětem do školy, školy je posílají tam kde pomáhají (například na nákup inv. vozíku atd.)




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 794 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 381 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
6.1.2016 v kategorii Auto moto Jurek Lumír
0 bodů
3 odpovědí 204 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Auto moto Blanka
0 bodů
4 odpovědí 663 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
29.3.2018 v kategorii Auto moto Tomáš
0 bodů
2 odpovědí 350 zobrazení
24.8.2016 v kategorii Auto moto anonym
0 bodů
2 odpovědí 611 zobrazení
...