0 bodů
221 zobrazení
v kategorii Ostatní
Mám nabídku koupit barák za dobrou cenu. Akorát ihned vedle vede hlavní silnice z města kde denně projedou tisíce aut. Co vy na to?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Ahoj, nekupuj to. Několik let jsem v takovém baráku bydlel a nešlo ani vyvětrat. Pak jsem se ze zdravotních důvodů přestěhoval. Někdy bylo jakž takž dýchatelno ale někdy byla úplná mlha od výfuků. Nekupoval bych to.


0 bodů
U hlavní silnice ani za zlatý prase #(#shake). Nedá se tam dýchat, okna můžete mýt každý měsíc protože budou doslova černá, je tam hluk.


Související témata

0 bodů
1 reakce 177 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 591 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
8.6.2014 v kategorii Ostatní Blanka
0 bodů
2 odpovědí 217 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 437 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 968 zobrazení
31.3.2014 v kategorii Dům a byt Lukáš Vácha
0 bodů
2 odpovědí 778 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 228 zobrazení
6.10.2015 v kategorii Ostatní Mareš
0 bodů
4 odpovědí 294 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Ostatní Remenko
0 bodů
10 odpovědí 1.1k zobrazení
...