0 bodů
183 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Někomu to vadí někomu to dělá dobře. Posloucháte nahlas v autě rádio? Je to moderní?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Neposlouchám v autě muziku abych slyšel kdyby jela houkačka.




Související témata

0 bodů
6 odpovědí 520 zobrazení
14.4.2014 v kategorii Auto moto Štěpán
0 bodů
1 reakce 421 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Ostatní Marcela
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
30.5.2018 v kategorii Auto moto Horákova Martina
0 bodů
1 reakce 300 zobrazení
0 bodů
1 reakce 934 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Auto moto Lacky123
0 bodů
2 odpovědí 210 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Ostatní maršoun
0 bodů
1 reakce 219 zobrazení
...