0 bodů
204 zobrazení
v kategorii Auto moto
Kde máte doma jehly nebo do čeho je pícháte na uskladnění? Pořád nevím kam je dávat. Blanka

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Používám na jehly krabičku od Tic Tacu.


0 bodů
Mám jehelníček. Látku vyspanou vatou a do toto je píchám. #(#nod)
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ty častěji používané v jehelníčku, ostatní v krabičce.



Související témata

0 bodů
8 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 408 zobrazení
6.9.2015 v kategorii Ostatní Vašo
0 bodů
2 odpovědí 771 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 211 zobrazení
13.8.2015 v kategorii Ostatní Jonson
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
6.1.2016 v kategorii Auto moto Jurek Lumír
0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
26.8.2015 v kategorii Auto moto Libuše
0 bodů
4 odpovědí 663 zobrazení
0 bodů
1 reakce 675 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
...