0 bodů
220 zobrazení
v kategorii Auto moto
Taky se Vám zdá že do pytlíků s brambůrkama dávají stále víc vzduchu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Proč myslíš, že ten vzduch tam je? Pokud hmotnost pytlíku souhlasí s deklarovanou hmotností, tak je to OK. Ten vzduch tam je proto, aby brambůrky byly křupavé.


0 bodů
Zároveň taky chrání brambůrky před rozlámáním.


Související témata

0 bodů
1 reakce 594 zobrazení
0 bodů
1 reakce 326 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 665 zobrazení
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 385 zobrazení
0 bodů
1 reakce 557 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Ostatní Plašek
0 bodů
1 reakce 836 zobrazení
23.12.2014 v kategorii Sport, volný čas Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 413 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 479 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 929 zobrazení
...