0 bodů
480 zobrazení
v kategorii Společnost
Mě je strašně příjemné když chodím doma bez oblečení ale zároveň mi to přijde úchylné. Taky doma chodíte nahatí? Já bydlím sám

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Chodím pouze ve slipech je to pohodlné.


0 bodů
Připadá mi to nespolečenské takže ne. #(#wasntme)
Adam píše, že bydlí sám a vůbec, tobě se to zdá nespolečenské, když se chodí v rouše Adamově, třeba před přítelkyni či manželkou ?


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 288 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
+1 bodů
5 odpovědí 581 zobrazení
27.10.2014 v kategorii Společnost lili Registrovaný (107 bodů)
0 bodů
9 odpovědí 1.2k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Společnost Evička 11
0 bodů
3 odpovědí 343 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Společnost Dederon
0 bodů
5 odpovědí 460 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Společnost Petra Kalná
0 bodů
4 odpovědí 706 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 521 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 834 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 310 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
...