0 bodů
310 zobrazení
v kategorii Tato poradna
Nebylo by dobré využívat svůj stálý nick a bylo by to přehlednější?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Já občas nakouknu a odpovím. Nechci nikde zadávat email a registrovat se. Leoš


0 bodů
Ještě nevím, jestli se mi tady líbí. Až si budu jistá, zaregistruju se. Inka
Tak Dorka nebo Inka! Vyber si? (#fingers)
Aháá a já jsem myslela, že jste se změnili. Ale ne! Nemuseli jste mě speciálně zvát. Reagovaůla jsem na osobní pozvání. Mějte se fajn! #(#wait)


Související témata

+1 bodů
3 odpovědí 943 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 432 zobrazení
0 bodů
1 reakce 359 zobrazení
13.10.2014 v kategorii Tato poradna inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
4 odpovědí 467 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 518 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 784 zobrazení
3.7.2014 v kategorii Tato poradna inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 447 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 981 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 355 zobrazení
...