0 bodů
614 zobrazení
v kategorii Zvířata
Když zapálím uhlí pomocí PEPA nebude pak ogrilované maso jedovaté ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Nejlepší je rozdělat třísky a pak na ně dát nahřát uhlíky.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 283 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 365 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 520 zobrazení
0 bodů
1 reakce 612 zobrazení
4.2.2019 v kategorii Zvířata Nikola
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 603 zobrazení
1.4.2018 v kategorii Zvířata Mirka Prazakova
...