0 bodů
223 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Slyšel jsem že má zemské jádro teplotu 6000 stupňů Celsia. Je to vůbec možné? A to za ty statisíce let nevychladlo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 275 zobrazení
14.7.2014 v kategorii Ostatní Jirka Bém
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
1 reakce 221 zobrazení
26.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 244 zobrazení
12.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Stýblo Mirek
0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 179 zobrazení
14.7.2015 v kategorii Zdraví, krása Mamka
0 bodů
7 odpovědí 350 zobrazení
...