0 bodů
167 zobrazení
v kategorii Ostatní
Přinesl jsem domů pro bráchu mravence ale ze skleničky mi utekl. Nemůžou se teď u nás doma rozmnožit ve velké hejno mravenčí? Nevím co mám dělat.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Nerozmnoží se . Kolikrát když větráš tak ti taky do bytu jeden vleze. Maximálně ti poštípe. ##:D




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 839 zobrazení
17.10.2015 v kategorii Zvířata resping@seznam.cz
0 bodů
5 odpovědí 958 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 496 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 832 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 210 zobrazení
25.8.2015 v kategorii Ostatní Falaroy
0 bodů
2 odpovědí 276 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 211 zobrazení
13.8.2015 v kategorii Ostatní Jonson
0 bodů
3 odpovědí 289 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...