0 bodů
457 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení
Myslíte že se u nás někdy jezdilo na levé straně po silnici ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano do doby než přišel Hitler. Od 15, respektive 16,března 1939 se jezdí na straně pravé.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 390 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 645 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 207 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 622 zobrazení
30.7.2014 v kategorii Ostatní Loukota František
0 bodů
3 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 618 zobrazení
14.6.2014 v kategorii Škola, příklady Břéťa
...