0 bodů
258 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Když každý den aspoň 2x přepínám počítač do úsporného režimu nemůžu mu tím uškodit ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Nemůžeš mu uškodit. Od toho tam ta funkce je.


0 bodů
Pořád lepší než ho neustále vypínat.


Související témata

0 bodů
1 reakce 589 zobrazení
2.1.2017 v kategorii Počítače, internet Dada221
0 bodů
1 reakce 556 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 679 zobrazení
19.9.2016 v kategorii Počítače, internet Dobiášová
0 bodů
1 reakce 834 zobrazení
0 bodů
1 reakce 167 zobrazení
11.9.2015 v kategorii Počítače, internet pantoflíček
0 bodů
4 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 556 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 788 zobrazení
...