0 bodů
271 zobrazení
v kategorii Ostatní
Na co je to dobré že má někdy rok o jeden den déle?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Je to aby se srovnal čas. Kdyby nebyl přestupný rok tak je třeba za milion let sníh v létě atd..




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 483 zobrazení
26.7.2014 v kategorii Ostatní Marcela T.
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 658 zobrazení
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
1 reakce 701 zobrazení
...