0 bodů
311 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Kdy mám už sklidit muškáty do sklepa? Mám je ještě teď venku za oknama. Není už moc pozdě?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Já je nechávám než přijdou první mrazíky.




Související témata

0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
30.1.2016 v kategorii Rostliny, zahrada Jelínková Zdena
+1 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
25.12.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Karel Rykl Host (5 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 237 zobrazení
0 bodů
1 reakce 371 zobrazení
25.11.2018 v kategorii Zvířata Lenka
0 bodů
1 reakce 271 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 411 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 518 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Rostliny, zahrada hříbek
0 bodů
1 reakce 348 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Kutilství, návody Radek 888
0 bodů
3 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 473 zobrazení
16.8.2014 v kategorii Společnost Jurin
...