0 bodů
593 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Někde jsem slyšel že se sází česnek na podzim je to pravda?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Nevymrzne


0 bodů
Česnek se právě na zimu sází. Takže určitě k vymrznutí nedojde.
0 bodů
Také sázím česnek na zimu #(#nod)


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 752 zobrazení
17.10.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
2 odpovědí 317 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 686 zobrazení
31.12.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Valentýna. Praha
0 bodů
2 odpovědí 790 zobrazení
+1 bodů
4 odpovědí 3.4k zobrazení
16.11.2014 v kategorii Rostliny, zahrada boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
8 odpovědí 3.9k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 476 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 452 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Ostatní janina
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
13.7.2015 v kategorii Ostatní kučera
0 bodů
2 odpovědí 330 zobrazení
13.7.2014 v kategorii Dům a byt Martin Brožek
...