0 bodů
318 zobrazení
v kategorii Ostatní
Nevíte prosím někdo jaké jsou tak ceny bytů v Hongkongu? Moc by mě to zajímalo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Tudle to říkal někdo v televizi. Hongkong má nejdražší byty na světě a metr čtvereční tam stojí 360 000 kč. Pak je Londýn kde byt stojí 280 000 kč. To si pamatuji.
Děkuji krevetko. Zajímalo mi to.
Není zač #:o




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 375 zobrazení
0 bodů
1 reakce 534 zobrazení
5.8.2018 v kategorii Ostatní stehlikovaru@seznam.cz
0 bodů
3 odpovědí 434 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
0 bodů
1 reakce 330 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Ostatní pastýř
0 bodů
1 reakce 2.1k zobrazení
21.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 475 zobrazení
14.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 960 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 397 zobrazení
5.7.2015 v kategorii Ostatní Hrunda30
...