0 bodů
225 zobrazení
v kategorii Auto moto
Může se něco stát pneumatikám na auto když je nechám ve vlhkém sklepu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Ve vlhku je nedoporučuji skladovat. Můžou ztratit své vlastnosti pevné gumy.


0 bodů
Pokud nemáš jiné místo alespoň je nějak zabal nebo něco. Jinak začnou hnít a rozpadat se.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 695 zobrazení
22.6.2015 v kategorii Auto moto Michal21
0 bodů
3 odpovědí 443 zobrazení
0 bodů
1 reakce 233 zobrazení
2.7.2014 v kategorii Auto moto Libor
0 bodů
1 reakce 330 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Maďha Pavel
0 bodů
1 reakce 498 zobrazení
0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 496 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 433 zobrazení
...