0 bodů
716 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Nemůžu dostat rakovinu kůže když si jednou měsíčně dojdu do solária na opálení? Lucka

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Pokud se nebudeš opalovat 3 hodiny každý den nebo pokud nemáš nějaké kožní či jiné problémy tak se nemáš čeho bát.


0 bodů
Znám spoustu lidí co navštěvují solárko i několikrát za týden. O žádné rakovině kůže nevím. Jednou měsíčně si myslím že je to naprosto v pohodě.  Blanka#:)


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 309 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 285 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 645 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 574 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 4.9k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 421 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 276 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 444 zobrazení
9.1.2016 v kategorii Vaření, jídlo katka16
0 bodů
3 odpovědí 278 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 338 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Ostatní kraken
...