0 bodů
374 zobrazení
v kategorii Ostatní
Dáváte ven prádlo i v zimě? Když je třeba mínus 15 stupňů?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Podle mě zmrzne a neuschne, ale možná nemám pravdu


0 bodů
Ano, prádlo se dává i v zimě ven. Je známo, že mráz vysušuje a tím i to prádlo. Pravda je, že v teple bude ještě vlhké.


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 252 zobrazení
0 bodů
1 reakce 200 zobrazení
6.1.2016 v kategorii Ostatní Libor Takáč
0 bodů
1 reakce 560 zobrazení
5.1.2016 v kategorii Ostatní Libuše K.
0 bodů
1 reakce 522 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 347 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 307 zobrazení
30.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Bláhová Petra
0 bodů
1 reakce 434 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
7.10.2014 v kategorii Dům a byt arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
1 reakce 889 zobrazení
...