0 bodů
251 zobrazení
v kategorii Ostatní
Našel jsem doma éterické oleje. K čemu je to dobré?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Používají se do koupele.


0 bodů
Když si napustíš vanu a kápneš tam trochu neznám nic lepšího. Pohlazení na těle i na duši.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 392 zobrazení
30.9.2015 v kategorii Ostatní Málek
0 bodů
115 odpovědí 10.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
17.5.2014 v kategorii Ostatní Gabriel Pál
0 bodů
3 odpovědí 411 zobrazení
0 bodů
1 reakce 443 zobrazení
6.10.2015 v kategorii Počítače, internet Šíma Marek
0 bodů
4 odpovědí 397 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 685 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
17.12.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
2 odpovědí 467 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 587 zobrazení
...