0 bodů
479 zobrazení
v kategorii Společnost
Čím to je že lidé když je jim třeba 85 tak umřou? To jim přestane být srdce? Myslím jako když nejsou nemocní.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Umře tak, že mu přestane fungovat mozek


0 bodů
Madla Registrovaný (36 bodů)

Každý organismus se jednou opotřebuje a umře. Zastaví se srdce a přestanou proudit živiny a kyslík do těla i do mozku.



Související témata

0 bodů
1 reakce 204 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 992 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 631 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Martínek 14
0 bodů
1 reakce 569 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Právo a zákony Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 531 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 523 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 865 zobrazení
11.12.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 969 zobrazení
...