0 bodů
244 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Taky tam bylo sledování skore jen pro mne, toto u dnešních verzí nemohu najít. Mrzí mně, že po instalaci Windows 8, již tato verze nereagovala / zkopírovala jsem si ji na archivní disk/ Děkuji za odpověď12 Pavla

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (41 bodů)
Tu klasickou hru myslíte FreeCell z Windows XP (od Microsoftu), kde byl uprostřed otáčející se král a vedlo se vlastní skóre. V novějších Windows ji nahradila kolekce Microsoft Solitaire, která vypadá i počítá jinak, takže přesně tu starou verzi v ní nenajdete. Vaše zkopírovaná hra nejde spustit přímo proto, že potřebuje starší knihovny systému; zkuste ji spustit přes Vlastnosti – Kompatibilita (režim Windows XP) jako správce. Spolehlivěji starý FreeCell rozjedete tak, že na nový systém doinstalujete balík „starých her z Windows 7“, který koluje, nebo hru pustíte ve virtuálním stroji se starším Windows.




Související témata

0 bodů
1 reakce 3.3k zobrazení
–2 bodů
5 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 709 zobrazení
21.7.2014 v kategorii Multimédia a hry Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
...