0 bodů
234 zobrazení
v kategorii Zvířata
Loni na jaře mi kočka začala dost pelichat a teď se to celé opakuje znovu. Je to normální sezónní jev, nebo bych se měl začít bát, že je za tím něco zdravotního?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Tady ti nikdi neporadí. Může to být celá řada problémů. Jediný kdo ti může pomoci je veterinář.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 465 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 676 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Zvířata Pavel Pánek
0 bodů
2 odpovědí 390 zobrazení
11.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 459 zobrazení
29.8.2020 v kategorii Zvířata Jana
...