0 bodů
290 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Začínám pravidelně cvičit a nevím, jak si rozvrhnout tréninky během týdne. Je lepší cvičit každý den, nebo dělat pauzy na odpočinek? Děkuju za doporučení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Samozřejmě. Ideální stav je cvičit co nejčastěji. Cvičit pouze jednou za týden, je sice pro protažení dobré, ale žádný významný efekt nemá.





Související témata

0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 0 zobrazení
před 52 minutami v kategorii Sport, volný čas lenka.m Registrovaný (59 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 513 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
1 reakce 912 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 509 zobrazení
1.11.2016 v kategorii Sport, volný čas Hokejista
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 349 zobrazení
...