0 bodů
289 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Začínám pravidelně cvičit a nevím, jak si rozvrhnout tréninky během týdne. Je lepší cvičit každý den, nebo dělat pauzy na odpočinek? Děkuju za doporučení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Samozřejmě. Ideální stav je cvičit co nejčastěji. Cvičit pouze jednou za týden, je sice pro protažení dobré, ale žádný významný efekt nemá.





Související témata

0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 843 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 509 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
1 reakce 910 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 509 zobrazení
1.11.2016 v kategorii Sport, volný čas Hokejista
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 348 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 633 zobrazení
...