0 bodů
345 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Mám na CD the sims 4 šlo mi to až do ted. Chtěla jsem si to zahrá, ale chce to po mě aktualizaci a bez ní to nejde spustit. Tak jsem dala aktualizovat a ono mi to napsalo že je to ve frontě. Když jsem dala zobrazit frontu tak to napsalo že ve frontě nic neni .neví někdo co s tím mám. Moc bych vám byla vděčná. Předem děkuju

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 826 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 771 zobrazení
25.10.2015 v kategorii Multimédia a hry Sára
0 bodů
1 reakce 624 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
26.12.2014 v kategorii Multimédia a hry 50-saw
0 bodů
5 odpovědí 5.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 11.1k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.5k zobrazení
6.10.2014 v kategorii Multimédia a hry cacos
0 bodů
2 odpovědí 777 zobrazení
15.9.2014 v kategorii Multimédia a hry Terka
...