0 bodů
186 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Při kopírování dat z flashky na počítač došlo k přerušení kopírování a k porušení několika souborů. Nejdou otevřít a píše mi to, že je obsah porušený a nečitelný. Co s tím? Potřebuju ty data zpátky. Jde to vůbec?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

nejdřív zazálohovat (udělat kopii porušeného souboru s jiným názvem, třeba nazev_original)

jestli je to soubor MS Office a word nebo excel
soubor - otevřít a vpravo dole tlačítko se šipkou otevřít
když se stiskne šipka, tak se nabídne otevřít a opravit

jinak - jestli to jsou třeba filmy nebo muzika - jsou na to extra programy a extra firmy, většinou za dost peněz, jestli to stojí za to





Související témata

0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 836 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 300 zobrazení
0 bodů
1 reakce 467 zobrazení
0 bodů
1 reakce 975 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 957 zobrazení
0 bodů
1 reakce 740 zobrazení
...