0 bodů
323 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Už skoro dva měsíce mě trápí kašel, který nepřestává, a celkově se cítím dost mizerně a unaveně. Bojím se k doktorovi jít, ale takhle dlouho už to být nemůže. Co byste mi poradili, mám to nechat vyšetřit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Zajít k lékaři. Po netu tě nikdo nevyléčí



0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

no ty ses poved proč nejdeš k lékaři?

0 bodů

Udělej si do skleničky cibuli s medem a nech to pár hodin odležet. Dále si můžeš napustit horkou vanu. Dělej si čaje, nejlépe černé. Samozřejmě zajdi k lékaři.

0 bodů

Chce to mít hrudník pořád v teple.



Související témata

0 bodů
1 reakce 396 zobrazení
0 bodů
1 reakce 188 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 353 zobrazení
0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
8.7.2016 v kategorii Příběhy ze života Tom
0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 276 zobrazení
...