0 bodů
255 zobrazení
v kategorii Diskuze
Četli jste Harryho Pottera? Bavil vás?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Mě Harry Potter bavil moc, a to jsem ho četla uz jako menší( teď je mi 15). Zajimave čtení,mam to prectene uz několikrát:D a filmy jsou taky skvělé! Jsem celkove velký fanda harryho pottera,věřím ze vás to bude bavit:-)

Přesně tak! Byl úžasný!!! Četla jsem ho několikrát a filmy jsem viděla snad milionkrát! Doporučuji!





Související témata

0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
1 reakce 525 zobrazení
0 bodů
1 reakce 635 zobrazení
16.6.2016 v kategorii Ostatní Anneliese
0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
30.8.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 190 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
14.5.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 6.1k zobrazení
...