0 bodů
552 zobrazení
v kategorii Ostatní
Proč se mění tolikrát za jízdu formule 1 kola? Jaký to má význam? To se nedá jezdit na jednich?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Z důvodů opotřebení, někdy také z důvodů povětrnostní momentální situace.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 747 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Ostatní daniela9
0 bodů
1 reakce 704 zobrazení
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
30.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 960 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 940 zobrazení
...