0 bodů
237 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den. Občas se setkávám s výrazem emotikony, co to je? Děkuji za vysvětlení

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

sou to takový větší někdy i pohybem obdaření smajlíci :)





Související témata

0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 787 zobrazení
27.6.2016 v kategorii Ostatní Hanzik
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Zdraví, krása bohouš
0 bodů
2 odpovědí 225 zobrazení
22.9.2015 v kategorii Hudba film čeněk
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
7.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Tomas
0 bodů
2 odpovědí 431 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 344 zobrazení
6.8.2014 v kategorii Vaření, jídlo Věra Tichá
0 bodů
2 odpovědí 270 zobrazení
0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
...