0 bodů
353 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Je dobré při velkém vrtání do dřeva pouřít chlazení?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

nikdy sem nechladil,chce to jen menší otáčky na vrtačce



0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Ne neni to vubec nutne ....(fingers)

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Do dřeva v žádném případě. Uměle by jsi zvyšoval vlhkost dřeva a tím i přesnost opracování.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 471 zobrazení
10.4.2014 v kategorii Dům a byt Přeučil Václav
0 bodů
2 odpovědí 565 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
0 bodů
1 reakce 248 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 872 zobrazení
0 bodů
1 reakce 236 zobrazení
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
1 reakce 361 zobrazení
...