0 bodů
1.4k zobrazení
v kategorii Auto moto
Ahoj

chci se zeptat na kolik asi vyjde výměna celého náboje s ložiskem u předního kola octavie 2 bez práce.
Díky za odpovědi

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
U Octavie 2 (1Z) je vepředu náboj kola s integrovaným ložiskem a obvykle i ABS senzorem, samotný díl bez práce se cenově pohybuje zhruba v řádu nižších tisíců korun podle toho, zda zvolíte originál nebo kvalitní neoriginál (značky jako SKF, FAG, SNR). Levné bezznačkové sady bývají citelně lacinější, ale nevyplatí se, protože brzy hlučí znovu. K ceně dílu počítejte ještě s prací, protože výměna vyžaduje lisování a často seřízení. Nejpřesnější cenu dostanete, když pošlete VIN do autodílů nebo se zeptáte v servisu na konkrétní díl pro vaši motorizaci.




Související témata

0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
1 reakce 425 zobrazení
22.4.2019 v kategorii Auto moto anonym
0 bodů
8 odpovědí 7.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 764 zobrazení
0 bodů
1 reakce 593 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Auto moto Adéla
...