0 bodů
333 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Ahoj, je mi 14 a mam nekolik bulek v prsou, ktere na dotek nekdy boli. Myslite, ze je to normalni?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Normální to neni. Nejlépe co nejdříve zajít k lékaři. Může to být banalita, ale i začátek vážnější choroby.  V případě brzkého zjištění, neni problémem téměř vše rychle vyléčit.


0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

No normalni to fakt neni ....crying

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 402 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 892 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 360 zobrazení
4.5.2015 v kategorii Zdraví, krása Tereza
0 bodů
6 odpovědí 450 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 509 zobrazení
3.11.2015 v kategorii Móda, oblečení Petra
0 bodů
2 odpovědí 488 zobrazení
23.7.2014 v kategorii Ostatní NoSexy
0 bodů
3 odpovědí 496 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
13.8.2016 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
3 odpovědí 318 zobrazení
29.9.2014 v kategorii Diskuze Zuzana
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 18 hodinami v kategorii Zdraví, krása verca87 Registrovaný (51 bodů)
...