0 bodů
844 zobrazení
v kategorii Ostatní
Pomáhám synovi s úkolem do chemie a popletl jsem si pojmy. Vím, že benzín tankuju do auta, ale jaký je vlastně rozdíl mezi benzenem a benzínem? Děkuju za vysvětlení.
Děkuji Pavle. Nebo spíš bych potřebovala vědět, co mají společného. Musím to zjistit do chemie a nevím si rady .

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Benzín je palivo a benzen je myslím nějaká škodlivá látka kterou obsahuje kouř.


0 bodů


Související témata

0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 751 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 691 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 631 zobrazení
8.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
7 odpovědí 1.5k zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 699 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 596 zobrazení
...