0 bodů
326 zobrazení
v kategorii Ostatní
Mám ruce černé od vyjetého motorového oleje. Už jsem je myl asi 10x ale olej nejde dolu. Co mám dělat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
Zkus solvinu nebo metrogatch


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Solvinu, pokud nemáš, tak zkus písek na nádobí, popřípadě spolu s nějakým saponátem. Umytí musíš několikrát opakovat.
0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

já vemu kapku vazelíny na ložiska kol a rozertřu po rukou pak utřu hadrem a doladim solvinou,nebo pracim práškem nebo kartáček a mýdlo a drhnu a drhnu

jinak sem se naučil dělat v chirurgických rukavicích a špínyna rukou je minimum yes



Související témata

0 bodů
1 reakce 593 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 427 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
1 reakce 491 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 452 zobrazení
25.8.2015 v kategorii Zdraví, krása alča
0 bodů
2 odpovědí 282 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 862 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Kutilství, návody Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 456 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
9.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Nicola Tomanová
...