0 bodů
623 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dobrý den, když si budu často stříhat vlasy, budou hustší?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
fantom004 Host (2 bodů)
Zdravím,

Jak u koho no.. Prostě někdo má štěstí na husté vlasy, někdo na řídké. Já třeba na řídké, a každý měsíc si vyholuji hlavu, a nepřipadá mi, že by mi už za ten rok nějak zřídly.. Ale určitě je dobré vlasy ostříhat, pokud máte dlouhé vlasy, tak konečky vlasů zastřihávat. Vlasy si potom uleví.
fantom004 Host (2 bodů)

*Zhoustly.. laugh





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 731 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 272 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 457 zobrazení
20.11.2016 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
3 odpovědí 236 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Zdraví, krása Jirkasv
0 bodů
2 odpovědí 857 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 298 zobrazení
...