0 bodů
566 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Děláme menší rekonstrukci a u nového záchodu nejde rozumně vyvést odvětrávací trubku až nad střechu. Napadlo mě, jestli to jde vyřešit nějak jinak, třeba ventilátorem nebo vývodem do fasády. Děkuju za každý tip.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Trobkou ve zdi ?.laugh jak mame vedet jake mate moznosti, jak je tedy toaleta stavena .

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 230 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 281 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
26.8.2015 v kategorii Kutilství, návody Vrána Pavel
0 bodů
2 odpovědí 507 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 657 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 600 zobrazení
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
...