0 bodů
439 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Udělal jsem hloupost s takzvaným prankcallem a teď z toho mám trochu strach. Může mě kvůli tomu kriminální policie pozvat k výslechu jen tak po telefonu, nebo to musí být nějak oficiálně písemně? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Osobně bych tomu asi nevěřil.


0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

No ja take ne poslaly by obsilku nebo se proste pozvali na kafe cheeky.

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 281 zobrazení
30.1.2016 v kategorii Auto moto BLUNEK
0 bodů
2 odpovědí 432 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 497 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 437 zobrazení
0 bodů
1 reakce 385 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 726 zobrazení
...