0 bodů
237 zobrazení
v kategorii Ostatní
Mám malou jorkšírku a už druhý den, když se jí dotknu zespodu na bříšku, kňučí a naříká. Jinak se chová celkem normálně, ale mám o ni strach. Co by to mohlo být?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Jorsirku poradne umyj, asi ma rizezranou kuzi od soli ktere se udrzuji cesty.

Nicmene by byl nejlepsi lekar, ale podivej se zda to fakt neni ta sul bude mit zarudlou a podrazdenou pokozku.

hezky den ellcupakabra

Vykoupaná je a u nás se nesolí...k veterináři půjdu určitě, ale právě ona ani nevyskočí na sedačku a ani z ní neseskočí-obávám se zánětu dělohy :-(
Tak jsem byla u veterináře a má zablokovanou páteř, tak jí dal injekci a prášky, tak snad bude líp.




Související témata

0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 421 zobrazení
...