0 bodů
114 zobrazení
v kategorii Ostatní
Potřebuji poradit jak namíchat Daiquirí styl za barem..

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Klasický Daiquiri se v třepačce dělá ze 6 cl bílého rumu, 2,5–3 cl čerstvé limetkové šťávy a 1,5–2 cl cukrového sirupu. Vše dejte do shakeru s ledem, pořádně protřepte (cca 10–15 sekund, aby se dobře zchladil a naředil) a přeceďte přes jemné sítko do vychlazené koktejlové sklenice, podává se bez ledu. Za barem si pohlídejte poměr kyselé–sladké a dolaďte podle limetek; pokud chcete "frozen" verzi, mixujte ingredience s drceným ledem v mixéru.




Související témata

+1 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
6.5.2020 v kategorii Právo a zákony Tereza
0 bodů
6 odpovědí 250 zobrazení
0 bodů
1 reakce 385 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 733 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 377 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 943 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 980 zobrazení
...