0 bodů
305 zobrazení
v kategorii Ostatní
Zajímalo by mě, jak vlastně probíhala emigrace do Rakouska. Nevíte někdo, jak to lidé za minulého režimu dělali a co to obnášelo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Přešla nebo se přejela hranice. Buď legálně, nebo nelegálně. Možných způsobů je mnoho




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 405 zobrazení
14.12.2014 v kategorii Ostatní Roman Švaniga
0 bodů
1 reakce 279 zobrazení
0 bodů
1 reakce 675 zobrazení
0 bodů
1 reakce 379 zobrazení
0 bodů
1 reakce 667 zobrazení
23.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 256 zobrazení
0 bodů
1 reakce 38.3k zobrazení
15.5.2014 v kategorii Ostatní Hustej Típek
0 bodů
1 reakce 276 zobrazení
...